• BiletSales.com
  • Uçak biletlerinizi 7/24 istediğiniz de online sitemizden alabilirsiniz.
  • AMSTERDAM TURU 499 € 3 GECE/ 4 GÜN THY İLE
  • 20-23 TEMMUZ / 22-25 TEMMUZ /27-30 TEMMUZ/ 1-4 AĞUSTOS / 4-7 AĞUSTOS / 8-12 AĞUSTOS
  • KÖLN VE DUSSELDORF TURU 849 €UR 7 GECE 8 GÜN
  • 22 TEMMUZ HAREKETLİ
  • Biz Vizenizi Alalım Siz
  • Siz Gideceğiniz Yeri Seçin...
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/vize.islemleri.7?fref=ts
 • https://twitter.com/hlntour
HES QR KODU
Sayın Yolcumuz,

 
 Türk Hava Yolları olarak en büyük önceliğimiz yolcularımızın güvenliği ve sağlığıdır. Uçuşlarımızda seyahat edilebilmesi için yolcularımızın sağlığının uçuşa elverişli olması hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle, Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen "Hayat Eve Sığar" projesine uygun olarak, yolcularımızın iç hat uçuşlarımıza kabulü, kişiye özel üretilen "Hayat Eve Sığar (HES)" kodu ile sağlanacaktır.
 
HES kodu zorunlu bir alan olup, biletleme işlemleri sırasında yolcularımızdan talep edilecektir. HES kodu üzerinden, uçuşa 24 saat kala yolcularımızın sağlık durumu kontrol edilecektir. Biletleme esnasında ve havalimanında yapılacak HES kodu sorgulamalarında, uçuşa elverişli olmadığı tespit edilen yolcularımız uçuşa kabul edilmeyecektir.
 
Bu kapsamda kişiye özel HES kodu, Kimlik Numarası ve Yolcu İletişim bilgileri zorunlu hale getirilmiştir. Yapılacak sorgulama ile ilgili, acentenizi tercih eden yolcularımızı bilgilendirmeniz hususunu rica ederiz. Detaylı bilgiye (air.tk/hes) linkinden ulaşabilirsiniz.
 
SaygılarımızlaÇeşme Otelleri
Kemer Otelleri

HAKKIMIZDAKONGRE &TOPLANTI & SEMİNER

Toplantı ve Kongre Turizimi konusunda uzmanlaşmış olan Hln Tour , bünyesinde bulundurduğu amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonel kadrosuyla, Türkiye ve tüm Dünyada portföyündeki farklı sektörlerden birçok yerli ve yabancı firmaya danışmanlık yapmaktadır.

Tüm organizasyonlar bütünü ile ele alınıp, işlenip, çalışılmaktadır. İster 1 isterse 1000 kişilik organizasyon olsun, tüm faaliyetler en ince detayına kadar incelenir ve yaratıcı bir perspektifle birleştirilerek en etkili teknikler kullanılır.

Kurulduğu günden beri "Üstün kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini" daima en önde tutmuş olan HLN TOUR & INCENTIVE departmanı; şirketlerin her türlü toplantı, lansman ve seminer organizasyonlarını, Türkiye ve Dünyadaki seçkin tesislerde, özel fiyat anlaşmaları ile aşağıda sunulan ana başlıklar çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

-Kongre-Seminer organizasyonu

-Bayi toplantıları ve ürün lansmanları

-Eğitim seminerleri

-Konaklama tesislerinde rezervasyon yapılması

-Ulaşım ve transfer hizmetleri

-Kongre teknik ekipmanları

-Tercüme sistemleri ve ekibi temini

-Host,hostes ve rehber temini

-Danışma ve tur kayıt masaları kurulması

-Telekomünikasyon hizmetleri

-Salon temini

-Gala ve Veda Gecesi organizasyonları

-Toplantı öncesi ve sonrası turistik hizmetleri

-Duyuru broşürleri hazırlanması

-Postalama hizmetleri

-Program ve tebliğ kitapları hazırlanması

-Sekreterya hizmetleri

-Kırtasiye hizmetleri

-Car Rental hizmetleri

-Catering hizmetleri

Değerli Misafirimiz,

Turizm Seyahat Sektöründe güvenilir,  ekonomik ve kaliteli hizmetin adresi olarak sizlerin güven ve desteğiyle birlikteyiz.

Ofislerimiz ve satış acentalarımızda  verdigimiz hizmetlerin yanı sıra gelişen teknoloji ile daha hızlı hizmet  için sizlere online  satış hizmetine başladık. Türkiye nin ve Dünya nın Seçkin konaklama  tesislerini,en ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunmak amacımızdır.

Bu güne kadar çok önemli olan  güvenilirliğin ve hizmetlerimizin arkasında durmanın garantisi bizi bu günlere  taşıdı. Şimdide online ortamda aynı hizmet anlayışımızı yılların tecrübesi ve  sizlerin desteğiyle sürdüreceğiz.

Saygılarımızla,
  
www.tatillive.com
www.hlntur.com
www.vizealinir.com

Bu web siteleri şirketimiz bünyesinde hizmet vermektedir. Beğendiğiniz ürünlerimizin hakında, Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ve refaranslarımız hakkında bilgi almak  için lütfen bizimle irtibata geçin.
0312 417 3 800 (Pbx)

 


Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Tatil Otellerimiz
Çalışma Saatlerimiz
 Acil işlemler de WhatsApp: 0530 417 99 68 iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394